Fotografia lotnicza Wojtek Tkaczyński

Fotografia lotnicza

W ostatnich zaś latach pojawiła się całkiem nowa grupa osób, które latają nad Polską. Popularność zyskują paralotnie i ultralekkie samoloty ? jest ich w naszym kraju pewnie ponad tysiąc. Tak jak w przypadku audiofilów wydających każdy grosz na sprzęt, uprawianie takiego hobby to raczej nie kwestia dużych zarobków, ale rezygnacji z utartego sposobu ich wydawania.

Żeby zrobić ciekawe zdjęcie z powietrza, naprawdę nie trzeba za grube miliony wynajmować samolotu lub śmigłowca. Nawet lecąc czarterem do Hurgady, możemy zobaczyć przez okno coś wartego zarejestrowania. Jedne z najpiękniejszych zdjęć lotniczych, jakie widziałem, przedstawiają wschód słońca nad Pacyfikiem. Zrobił je mój kolega lecący do Australii.

    Fotografia lotnicza tego obszaru

    W szpalcie po lewej stronie znajdziesz ostatnio OPUBLIKOWANE WPISY. Na górze bezpośrednio pod tytułem znajduje się nawigacja KATEGORIE. Są to grupy tematów do których przyporządkowuję dane wpisy. Najprecyzyjniejszy sposób wyszukiwania interesującego tematu zrealizujesz przez szpaltę TAGI.


    Monitorowanie pola

    Z nami sprawdzenie, gdzie znajduje się monitorowana przesyłka, jest naprawdę łatwe. Ponieważ do każdej paczki przypisujemy numer monitorowania (najczęściej jest to numer zaczynający się od "1Z"), będziesz dowiadywać się o postępach w dostawie przesyłki przy każdym jej skanowaniu w systemie UPS.